ForumTürkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demet Akalın'ı canından bezdiren site!

Demet Akalın'ı canından bezdiren site! Empty Demet Akalın'ı canından bezdiren site!

Mesaj  Admin Paz Nis. 04, 2010 8:21 am

Demet Akalın'ı canından bezdiren site! 200_sinirlidemet

Demet Akalın'ı canından bezdiren site!

Demet Akalın polise internet ortamı ile ilgili bir şikayette bulundu.

1959

Bilişim Büro Amirliğine giden Akalın, savcılığa yaptığı suç duyurusunun ardından ifade verdi.
Demet Akalın, Facebook’ta ”Anti Demet Akalın” ismiyle kurulan bir gurupta kendisine hakaret edildiğini söyledi.

Hakaretlerin yazdığı sitenin bir çıktısınıda polise teslim eden Demet Akalın, kendisine hakaret eden kişileri hiç tanımadığını ve bulunmalarını istedi.

Yaklaşık 1 saat kaldığı Asayiş Şube Müdürlüğünde ayrılan Demet Akalın ayrılırken ”Facebook’ta bana hakaret edenlerle ilgili şikayetimi yaptım. En kısa zamanda bulunup ceza alacaklarına inanıyorum” dedi.

Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü hakaret içeren yazıları yazanların IP numaralarından adreslerinin belirleneceğini daha sonra gözaltına alınıp ifadelerinin alınacağını söylediler.

Ünlü popçuyu çok kızdıracak grupta, Akalın’ın hem Türk hem de dünyaca ünlü starları taklit ettiğini öne süren fotoğraflar yayınlanıyor.

Kaynak:Milliyet
Admin
Admin
Admin

http://forumturkiye.boum.tv